top of page
Izvēlies savu Kondicioneru ražotāju

Augstākās klases kondicionieru ražotājs

✔  Augsta kvalitāte

✔  A+++ klases energoefektivitāte

✔  Dizaina daudzveidība

✔  Atbilstoša cena

Budžeta klases kondicionieru ražotājs

✔  Laba kvalitāte

✔  A++ klases energoefektivitāte

✔  Labs dizains

✔  Pieejama cena

NordAir piedāvā ziemeļu svaigumu ar vācu kvalitāti - gaisa kondicionierus no atzītiem un vadošiem ražotājiem Daikin un Midea.

 

Gaisa kondicionieris ir tehnoloģisks risinājums, kas nodrošina telpā, kur tas ir uzstādīts, nepieciešamo gaisa temperatūru. Tas tiek panākts, veicot telpas gaisa dzesēšanu, tādējādi nodrošinot patīkamu mitruma un gaisa temperatūras līmeni.

 

​Jaunākie gaisa kondicionieru modeļi spēj nodrošināt arī apsildes, gaisa attīrīšanas un jonizācijas funkcijas.

 

Daikin ir augstākās klases gaisa kondicionieru ražotājs, kas nodrošina izcilu, augstu kvalitāti, A+++ klases energoefektivitāti. Par atbilstošu cenu jums ir iespēja izvēlēties tieši jūsu dizaina gaumei piemērotu gaisa kondicionieri.

 

Midea savukārt ir budžeta klases gaisa kondicionieru ražotājs, kas joprojām piedāvā labu kvalitāti par samērīgu cenu, spējot nodrošināt A+++ klases energoefektivitāti. Galvenā Midea gaisa kondicionieru priekšrocība ir augsta cenas un kvalitātes attiecība.

 

Gaisa kondicionieris ir ne tikai glābiņš karstajā vasaras periodā, bet arī lielisks risinājums labākam miegam svaigā gaisā, kā arī līdzeklis cīņai ar putekļiem, kas tiek ienesti telpās.

bottom of page